Šī tīmekļa vietne ir informācijas pakalpojums (informācija, kas sniegta saskaņā ar "Vācijas Telemediju likuma" 5. nodaļu) no:

MC-BAUCHEMIE MÜLLER GmbH & Co. KG
Chemische Fabriken
Am Kruppwald 1-8
46238 Bottrop
Germany

Ko pārstāv:
Personīgi atbildīgais partneris: Uwe Dowiasch,
MC-Bauchemie Müller GmbH, Uzņēmuma reģistrācija: HR B 888 at the District Court of Essen, Valdes locekļi: Dr. Ekkehard zur Mühlen, Nicolaus M. Müller.

Kontaktinformācija:
Tel.: +49 (0) 20 41 101-0
Fakss: +49 (0) 20 41 101-400
E-pasts: info(at)mc-bauchemie.de

Reģistrēšanās ieraksts:
Juridiskā forma: KG
Galvenais birojs: Esene
Uzņēmuma reģistrācija: HR A 1052 Esenes apgabaltiesā

PVN:
PVN identifikācijas numurs saskaņā ar Vācijas Likuma par pievienotās vērtības nodokli 27. nodaļu:
DE 11 98 80 525

Kontaktpersona jautājumiem saistībā ar šo tīmekļa vietni:
Saki M. Moysidis, Mārketings un komunikācijas
Telefons: +49 (0) 20 41 101-0
Fakss: +49 (0) 20 41 101-688

E-pasts: webmaster(at)mc-bauchemie.de


Strīdu risināšana
Eiropas Komisija piedāvā platformu tiešsaistes strīdu izšķiršanai (OS):

https://ec.europa.eu/consumers/odr

Lūdzu, skatiet mūsu e-pasta adresi mūsu augstākminētajā juridiskajā informācijā. Mēs nepiedalāmies strīdu izšķiršanā tiešsaistē patērētāju šķīrējtiesas padomēs.


Atbildība par saturu
Kā pakalpojumu sniedzējs, mēs esam atbildīgi par šo vietņu saturu saskaņā ar Vācijas Telemediju Likuma (TMG) 7. Panta 1. Nodaļu. Tomēr saskaņā ar Vācijas Telemediju Likuma 8.-10. Pantu pakalpojumu sniedzējiem nav pienākuma pastāvīgi uzraudzīt iesniegto vai uzglabāto informāciju vai meklēt liecības, kas norāda uz nelikumīgām darbībām. Juridiskie pienākumi izņemt informāciju vai bloķēt tās izmantošanu paliek neapstrīdami. Šajā gadījumā atbildība ir iespējama tikai brīdī, kad kļūst zināma konkrēta likuma pārkāpšana. Nelikumīgais saturs tiks izņemts nekavējoties brīdī, kad uzzināsim par to.

Mēs esam parūpējušies par mūsu tīmekļa lapu montāžu. Tomēr mēs nevaram garantēt, ka visa tajā ietvertā informācija ir pareiza un pilnīga. Mūsu tīmekļa vietnēs piedāvātā informācija būtu jāuztver kā vispārīga informācija par MC. Tā nevar ne aizstāt ekspertu konsultācijas, ne arī sniegt informāciju par produktiem vai padomus par MC produktu lietošanu vai uzturēšanu. Attiecībā uz īpašiem jautājumiem par mūsu produktiem un pakalpojumiem mēs lūdzam sazināties ar mums, izmantojot šīs tīmekļa lapas vai vērsties kādā no mūsu pakalpojumu centriem. Mēs neesam atbildīgi par tiešiem vai netiešiem zaudējumiem vai bojājumiem, kas izriet no šīs informācijas izmantošanas. Informācija šajās tīmekļa vietnēs tiek pastāvīgi pārskatīta un var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Tas nerada nekāda veida atbildību.


Atbildība par saitēm
Mūsu piedāvājumā ir iekļautas saites uz trešo pušu vietnēm. Mums nav ietekmes uz šo tīmekļa vietņu saturu, tāpēc mēs nevaram garantēt šo saturu. Šo vietņu nodrošinātāji vai administratori vienmēr ir atbildīgi par savu saturu.


Saistītās vietnes tika pārbaudītas par iespējamiem tiesību aktu pārkāpumiem saites izveidošanas laikā. Saistīšanas brīdī netika atrasts nelikumīgs saturs. Saistītu vietņu satura pastāvīgu uzraudzību nevar veikt bez pamatotām norādēm, ka ir bijuši tiesību aktu pārkāpumi. Nelikumīgas saites tiks nekavējoties likvidētas brīdī, kad saņemsim informāciju par to esamību.

Autortiesības
Uz šo tīmekļa vietņu saturu un apkopojumiem, ko piedāvā pakalpojumu sniedzēji, attiecas Vācijas autortiesību likumi. Reproducēšana, rediģēšana, izplatīšana, kā arī jebkāda veida izmantošana ārpus autortiesību likuma darbības jomas pieprasa autora vai iniciatora rakstisku atļauju. Šo vietņu lejupielādes un kopijas ir atļautas tikai privātai lietošanai. Mūsu satura komerciāla izmantošana bez iniciatora atļaujas ir aizliegta.

Trešo personu autortiesību likumi tiek ievēroti, ja šo vietņu saturs nav iegūts no pakalpojuma sniedzēja. Trešo personu ieguldījums šajā vietnē ir attiecīgi atzīmēts. Tomēr, ja pamanāt autortiesību likuma pārkāpumus, lūdzu, informējiet mūs. Šāds saturs tiks izņemts nekavējoties.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123